Zwroty, wymiana, reklamacje

Przypominamy że w sklepie stacjonarnym można zwrócić lub wymienić zakupione ubranka (nieużywane). Nie ma więc konieczności przychodzenia z dziećmi na zakupy - wybierzcie interesujące Was rzeczy i spokojnie sprawdźcie w zaciszu domowym czy są odpowiednie.


Każdy towar zamówiony w sklepie MODA DLA DZIECI można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania. W celu dokonania zwrotu należy odesłać towar wraz z wypełnionym Formularzem (możecie też Państwo sami sporządzić takie oświadczenie) oraz dowodem zakupu ( może to być paragon, faktura VAT lub inny dowód zakupu). Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. powinni Państwo postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwrot należ odesłać na adres sklepu stacjonarnego MODA DLA DZIECI:

MODA DLA DZIECI
ul. Pamięci Sybiraków 6
47-200 Kędzierzyn-Koźle
z dopiskiem „zwrot towaru – sklep MODA DLA DZIECI"

 

SZYBKI ZWROT W PACZKOMACIE - Niezależnie od wartości zamówienia i sposobu jego dostarczenia możecie Państwo skorzystać z opcji zwrotu zamówienia za pomocą dowolnego paczkomatu Inpost. Nie płacicie nic w momencie nadania paczki - koszt zwrotu 12,99 zł zostanie potrącony w momencie zwrotu kosztów na wasze konto.
W tym celu należy kliknąć poniższy link:

https://szybkiezwroty.pl/PEXIM#navigate-buttons

- uzupełnijcie dane w formularzu zwrotu
- poczekajcie na potwierdzenie
- odbierzcie kod nadania poprzez e-mail lub sms
- nadajcie paczkę w dowolnym paczkomacie Inpost
Uwaga! Zwrot w paczkomacie kosztuje 12,99 zł. Koszt ten zostanie odjęty od kwoty, którą zwrócimy Wam za zamówienie.

 

Sklep MODA DLA DZIECI zwróci klientowi należność za odesłany towar w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy. Zwrot nastąpi na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. Sklep wydaje pisemne poświadczenie o zwrocie świadczenia.
Sklep MODA DLA DZIECI nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru w przesyłce zwrotnej.

 

Wymiana towaru

W przypadku, gdy zakupiony towar okazał się inny niż oczekiwano - istnieje możliwość wymiany na inny produkt. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą sklepu, postaramy się pomóc: 77-482 15 37 (w dni powszednie w godz. 9-17)

Reklamacje towaru

W przypadku wad lub niezgodności towaru z umową, Kupującemu przysługuje uprawnienie do reklamacji towaru poprzez zawiadomienie sprzedającego drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: esklep@modadladzieci.com.pl lub pocztą tradycyjną na adres sklepu stacjonarnego:

MODA DLA DZIECI
ul. Pamięci Sybiraków 6
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane:

  • imię i nazwisko
  • adres do korespondencji (również adres e-mail oraz numer telefonu)
  • przedmiot reklamacji
  • przyczynę reklamacji
  • podpis (tylko w przypadku reklamacji składanej pocztą)

Reklamacje rozpatrywane będą przez Sprzedającego niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji wysłanej przez Kupującego. 

O rezultacie reklamacji Sprzedający poinformuje Kupującego na adres e-mail, wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym, a w przypadku korespondencji listownej – na adres wskazany przez Kupującego.

Sklep MODA DLA DZIECI w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamowanego towaru ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie jej rozpatrzenia.

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta:
- Sklep MODA DLA DZIECI zobowiązuje się uzgodnić termin i tryb naprawy towaru lub wymiany towaru na wolny od wad – a jeśli to nie jest możliwe- obniżenia ceny.
- Jeżeli wada rzeczy sprzedanej jest istotna, konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy.